Şirinevler Koltuk Yıkama Firmaları, Koltuk yıkama işlemleri günümüzde artık firmaların uzman eli tarafından yürütülmektedir. Şirinevler koltuk yıkama firmaları ile gerçekleştireceğiniz işlemler neticesinde koltuklarınızı tanıyamayacaksınız. Adeta yeni alınmış gibi tertemiz ve yepyeni olacak olan koltuklarınızda bahar ve çiçek kokusu esintileri duyabilecek, evinizin de ferah kokmasını ve gözükmesini sağlayabileceksiniz. Koltuklar ev içerisinde en çok kirlenen eşyalardandır. Gün boyu üzerinde oturulan, yatılan ve örtü örtülse dahi çeşitli bakteri, kir ve mikroorganizmaları içerisinde bulunduran koltuklarınızı mutlaka firma çalışanlarına emanet etmelisiniz. Böylece gözle görülmeyen fakat insan sağlığını tehdit eden her türlü bakteri ve mikrobu evinizden göndermiş olacaksınız.

Garantili Yıkama İçin Bizi Tercih Edin.

Koltukların Vakumlanma Aşaması

Koltuklarınızın yıkanması için firmaya ve yıkama alanlarına götürülmesine gerek yoktur. Hizmeti ayağınıza kadar getiren koltuk yıkama firmaları sayesinde artık sizler de hijyen dolu temizliği izleme imkanı bulabileceksiniz. Koltuk yıkama aşamaları öncelikle vakumlama işlemi ile başlamaktadır. Vakumlamaktan amaç; koltuktaki tozların çekilmesi ve kaba kirinin alınmasıdır. Bu sayede su ile kirler buluştuğunda ortaya çıkacak olan lekelerin önüne geçilmiş olacaktır. Şirinevler Koltuk yıkama şirketi elemanlarının ve güçlü teknolojik vakumla aletlerinin gücü sayesinde koltuklarınızdaki tüm tozlar yok olacaktır.

Şirinevler Koltuk Yıkama Aşaması

Vakumlama işlemi bittikten sonra geçilen yıkama aşamasında insan sağlığına duyarlı, doğa ile dost olan antibakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede koltuk yıkama şampuanları ile oldukça temiz görünümlü koltuklara sahip olabileceksiniz. Koltuklarınız önce ıslatılır ve özel makineler ile şampuanlanarak derinlemesine temizlik sağlanır. Koltuklarınızda döşemelerin de haricinde süngerlerine kadar ulaşan derinlemesine temizlik hissini yaşayabileceksiniz. Köpükleme işlemini eğer evde kendiniz yapmak isteseniz doğru şampuan ve yeterli güç sağlayamayacağınız için koltuklarınızda kirlerin dibe çökmesine neden olabileceksiniz. Bu da süngerlerin zamanla çürüme, çökme ve zedelenmesine neden olacaktır.

Sefaköy Koltuk Temizleme

Koltuk Durulama Ve Kurutma Aşaması

En son aşama olan durulama ve kurutma için üstün nitelikli makineler devreye girecektir. Koltuk yıkama firmalarının sunduğu hizmetler kapsamında bu işlem de makinelerin yüksek devir gücü sayesinde kolaylıkla yerine getirilmektedir. %90’a yakını kurumuş olan koltuklarınızda 24 saat boyunca havalandırma yaparak tamamen kurumasını sağlayabileceksiniz.